Pięknie rozpoczęli sportowy sezon uczniowie naszej szkoły. Pierwszy start na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach SZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce i….. pięć I miejsc, dwa II i jedno III miejsce!!! Nasza szkoła uzyskała najwięcej bo aż sześć , awansów na zawody wojewódzkie.
Zwycięzcy to : I miejsce Kacper Balawender – bieg na 100m
II miejsce Jakub Balawejder – bieg na 100m
I miejsce Mateusz Kochmański - bieg na 300 m
I miejsce Łukasz Bytnar - rzut oszczepem
II miejsce Karol Szpunar - pchnięcie kulą
I miejsce Wojciech Reizer - skok w dal
I miejsce sztafety 4x100m w składzie : J. Balawejder, K. Balawejder, Ł. Bytnar, M. Kochmański
III miejsce Karolina Czarnota w rzucie oszczepem
Dobre wyniki uzyskały także Ania Kluz w biegu na 100m i Magdalena Zembroń w biegu na 300m.
Gratulacje dla młodych lekkoatletów i powodzenia na zawodach wojewódzkich.